Izako Boars nie pokazało się z tak dobrej strony, jak w inauguracyjnym spotkaniu finałów w Rzeszowie. Po słabej stronie anty-terrorystów musieli oni uznać wyższość rywali z Portugalii.

Poland Izako Boars

5

Faza pucharowa
Polska Liga Esportowa
Finały Jesień 2019

Nuke
(6:9;3:7)

Portugal Giants

16

Nuke

Pierwsza połowa zaczęła się wręcz wyśmienicie dla naszych rodaków. Izako Boars pomimo przegranej pistoletówki uzyskali na niej korzystny wynik aż sześciu rund po stronie atakującej. Większość tego sukcesu można przypisywać NEEXowi, który był w pierwszych piętnastu rundach najsilniejszym zawodnikiem rodzimej formacji. Niestety taka ilość rund po stronie terrorystów dała Dzikom fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Polacy dość prosto przegrali drugą rundę pistoletową, niestety bez podłożenia bomby. Na rundach anty-eco nie potrafili zbytnio zranić ekonomii Portugalczyków, którzy z coraz większym bankiem grali coraz pewniej. Na to TOAO i spółka nie potrafili znaleźć odpowiedzi. Z czasem wydawało się, że Izako Boars stracili pewność siebie, jako że zaczęli grać coraz pasywniej. Giants potrafili to wykorzystać, i prędko zakończyli mecz 16:9