Już dziś poznamy ostatnią ekipę, która awansuje na finały LAN-owe czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018.

Trzy ekipy zmierzą się dzisiaj o ostatnie miejsce na LAN-owych finałach Polskiej Ligi Esportowej. Zobaczymy dziś w akcji Codewise Unicorns, Invizy Esport oraz x-kom team, które w ostatnim momencie zostało wygryzione z bezpiecznej trzeciej pozycji przez PACT.

Drużyny mierzyć się będą w systemie zwanym gauntlet, którego system działania wyjaśniliśmy w tym artykule. Na pierwszy ogień pójdą Jednorożce, które wystąpią z Damianem „MdN” Kisielewskim w składzie, gdyż Mateusz „Morfan” Świętochowski zrezygnował z gry. Podejmą rękawicę Invizy Esport, które zachwyciło swoją grą podczas dwóch ostatnich kolejek, pokonując na swojej drodze m.in. Izako Boars, AGO Esports i PRIDE.

Następnie wygrany z poprzedniego pojedynku stawi czoło zawodnikom x-kom team. Daniel „STOMP” Płomiński i spółka przez długi czas okupowali trzecie miejsce w tabeli, które gwarantowało wyjazd do Gliwic. Jednak w ostatniej kolejce, dzięki dobremu występowi wygryzło ich PACT. To właśnie drużyna Kacpra „darko” Ściery uplasowała się na trzeciej pozycji po fazie zasadniczej.

Harmonogram na dziś prezentuje się następująco:

  • 17:00 – Poland Codewise Unicorns vs. Poland Invizy Esport
  • 20:00 – Poland x-kom team vs. wygrany z poprzedniego spotkania

Spotkania można oglądać na kanale ESPORT NOW.