CLEANTmix nie miało większych problemów ze swoim rywalem. Bardziej wyrównaną potyczkę widzieliśmy dopiero na Inferno, gdzie szczególnie mogła podobać się druga połowa mapy.

 Poland Together Esports

0

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
 Jesień 2019

Nuke
(4:11; 4:5)

Inferno
(4:11; 9:5)

Poland CLEANTmix

2

Nuke

Spotkanie rozpoczęliśmy od mapy wybranej przez CLEANTmix. Pierwszą pistoletówkę na swoje konto przypisało Together. Wyśmienicie wyłapali swoich rywali, wykorzystując dystansową przewagę USP-S. Dało im to zarazem kolejny punkt, ponieważ przeciwnik grał tylko z pistoletami i nie zdołał nic zrobić. Sytuacja odwróciła się, dopiero gdy ekipa destroja zagrała z pełnym wyposażeniem. Szybkie podejścia terrorystów były zmorą ich rywali. Together kompletnie nie radziło sobie z odparciem przeciwnika, przez co sukcesywnie przegrywali kolejne rundy. Pierwsza połowa wpadła zatem na konto CLEANTmix wynikiem 11:4.

Druga połowa również nie poszła po myśli Together. Ich rywale wygrali rundę pistoletową, co znacznie przybliżyło ich do zakończenia tej lokacji. Pomimo ogromnej przewagi zespołu koyota, rywale zdołali przez moment nawiązać walkę. Pod sam koniec mapy widzieliśmy naprawdę rewelacyjny pojedynek, głównie pod względem indywidualnym. Ostatecznie to jednak CLEANTmix zwyciężyło Nuka wynikiem 16:8.

Inferno

Drugą lokację wybrało Together, stąd też spodziewaliśmy się bardziej wyrównanej walki, niż na poprzedniej mapie. Tymczasem CLEANTmix nie zamierzało zwalniać tempa. Od samego początku świetnie kontrolowali mapę, jak i wspaniale strzelali. Ich rywale nie mieli za dużo do powiedzenia, przez co tracili kolejne rundy. Ekipa destroja czuła się strasznie pewnie w tej potyczce. Nie raz widzieliśmy sytuację, gdzie jakiś zawodnik bez strachu podchodził bardzo agresywnie pod pozycję lub ją skracał, licząc na szybkie oflankowanie rywala. Do przerwy zawodnicy CLEANTmix wygrywali już 11:4.

Zamiana stron oznaczała przejście do obrony ekipy Together. Ze świetnej strony pokazał się koyot, który wyeliminował trzech rywali, przyczyniając się w głównej mierze do wygrania drugiej rundy pistoletowej. Mimo to już po chwili formacja repo potrafiła odpowiedzieć. Widzieliśmy zatem wręcz dosłowne odbicie lustrzane poprzedniej mapy. CLEANTmix zauważyło, że coś nie idzie po ich myśli i zapewne dlatego przed 22. rundą wzięli przerwę taktyczną. Najwidoczniej chwilowa rozmowa wystarczyła, aby z pozytywnym skutkiem zakończyć tę lokację. Drużyna destroja wygrała Inferno wynikiem 16:13.