Tak jak przewidywało większość osób Aristocracy bez większego problemu pokonuje AVEZ, dzięki czemu jeszcze dziś TaZ i spółka stanie przed szansą wygrania piątego sezonu PLE.

0

Pierwsza połowa od początku była pod całkowite dyktando graczy Aristocracy. Najpierw wygrali oni pistoletówkę oraz starcie z lepszym wyposażeniem. AVEZ grając z pełnym ekwipunkiem zdołało wyrwać punkt przeciwnikom, lecz od tamtej pory antyterroryści zaczęli kontrolować całą mapę i idealnie kontrować rywali. Terroryści nie potrafili w ogóle zagrozić najlepszej drużynie w Polsce, a ci tylko powiększali swoją przewagę. Taki stan rzeczy utrzymał się dalej i Arcy dzięki temu wygrywało aż 14:1.

Po połowie role nieoczekiwanie się odwróciły. Faworyci z TaZem na czele po stronie atakującej ku zaskoczeniu wszystkich nie mogli zdobyć choćby jednej rundy. „Ośmiorniczki” coraz śmielej zajmowały poszczególne obszary mapy i z każdą potyczką przybliżali się do oponentów. Po dziewięciu zdobytych oczkach z rzędu ekipa rallena zdecydowała się na wzięcie przerwy taktycznej, co od razu poskutkowało zwycięstwem w następnej potyczce, oraz po chwili zamknięcia Mirage'a.Druga mapa zaczęła się znowu zdecydowanie lepiej dla Arcy. Przez pierwsze pięć potyczek bardzo dobrze zajmowali obszary bombowe, co skutkowało tym, że AVEZ jedynie co mogło zrobić to ofiarnie odbijać lub chować swoje bronie. Pierwsza odpowiedź przyszła od Celrate'a, dzięki czemu „Ośmiorniczki”, po chwili uniesione na duchu dodały na swoje konto kolejne dwa oczka. To było jednak za mało i MINISE i spółka wygrali połowę wynikiem 12:3.

Zmiana stron to znowu zdobyta przez podopiecznych TaZa pistoletówka oraz starcie z lepszym ekwipunkiem. AVEZ po ustabilizowaniu swojej sytuacji ekonomiczniej zaczęło powoli zdobywać bardzo ważne dla siebie punkty, lecz tym razem Aristocracy nie popełniło błędu z poprzedniej mapy i szybko skrócili zapędy przeciwników, kończąc całe widowisko na swoją korzyść.Spotkania można oglądać na oficjalnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv.