Takiego scenariusza mało kto się spodziewał. Po wyrównanym i pełnym emocji starciu Wisła All in! Games Kraków żegna się z finałami w Rzeszowie już w fazie grupowej.

Poland Wisła All in! Games Kraków

14

Faza pucharowa
Polska Liga Esportowa
Finały Jesień 2019

Train
(11:4; 3:12)

Poland Actina PACT

16

Train

W ostatnim spotkaniu sobotnich rozgrywek akcja ponownie toczyła się na Trainie. Wiślanie byli rozgrzani na pociągach, jako że chwilę wcześniej grali tam przeciwko AVEZ. Tym razem zaczynali na stronie anty-terrorystów, na której zdecydowanie czuli się pewniej. Wygrana pistoletówka jedynie dodała im wiatru w skrzydła. Gracze PACT nie potrafili przebić się zbytnio na żaden bombsite, przez co przez brak podkładanych bomb cierpiała ich ekonomia. Wisła mądrze używała granatów, opóźniając wejścia Goofy'ego i spółki, a następnie celnie ich eliminowała. W ten sposób pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

Druga runda pistoletowa była dosłownym „być albo nie być” dla graczy Actiny PACT. Pomyślnie zatrzymali wejście Wisły na bombsite A i utrzymali szansę na awans dalej na dany moment. Po wykupieniu pełnego ekwipunku ich defensywa wyglądała jeszcze lepiej. W świetnym stylu doprowadzili do wyrównania pojedynku. Następnie wyszli na prowadzenie. Przy wyniku 15:12 wydawało się, że wszystko już przesądzone, jednak wtedy mynio wygrał wtedy 1v4. Zawodnikom PACTu udało się to jednak domknąć w trzydziestej rundzie, w której ponownie mynio został 1v4, tym razem bezskutecznie.