Liderzy grupy A nie mogą zaliczyć dzisiejszego spotkania za udane. Pomimo kilku ugranych rund, to Actina PACT w świetnym stylu wychodzi zwycięsko ze starcia z CLEANTmix.

Poland CLEANTmix

0

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon szósty – Jesień 2019

Mirage
(3:12; 5:4)
Inferno
(4:11; 3:5)

Poland Actina PACT

2

Mirage

Na pierwszej mapie z bardzo dominującej strony pokazała się formacja Actina PACT. Ich defensywa po stronie anty-terrorystów była wręcz nie do przejścia. Jednocześnie okazała się ona powodem klęski CLEANTmix na swojej mapie. exhie i spółka często decydowali się na atak bombsite'u B, jednak prawie w ogóle nie wygrali tym zagraniem rundy. Wszystko przez trzymającego tę część mapy zawodnika, jakim był Sobol. Kilka razy odbijał on szturm terrorystów, co przyniosło mu sporo multi-fragowych rund i wysoką pozycję w tabeli. Za to na drugiej części mapy dominował Crityourface na AWP. Po tym fantastycznym starcie po stronie CT, odniesienie finalnego sukcesu na Mirage'u było tylko kwestią czasu. Pomimo kilku małych problemów po zmianie stron, tak też się stało i PACT prowadziło 1:0.

Inferno

Kilka minut później członkowie obydwu zespołów załadowali się na wybór PACT, czyli na Inferno. CLEANTmix zaliczyło dobry start, ale na ich niekorzyść był to jedyny plus na drugiej mapie. Po rozgrzaniu się po stronie terrorystów, inicjatywę prędko przejęła ekipa Sobola. Szybko powiększyli prowadzenie, przede wszystkim dzięki wygrywaniu otwierających pojedynków. W pierwszych 15 rundach Actina osiągnęła dwucyfrowy wynik rund, który bez problemu dowiozła do mety na stronie CT, pomimo małych problemów po przegranym anty-eco.