Po awansie do pierwszej trzydziestki rankingu HLTV MOUZ NXT nie zwalnia tempa. Zespół z duetem Polaków na czele jest bliski awansu do fazy play-off Pinnacle Fall Series 3.

HAVU podobnie jak przed miesiącem nie było w stanie wygrać nawet jednej mapy z MOUZ NXT. Na Nuke’u zespół Szejna i Siuhy’ego miał swoje problemy i w pewnym momencie przegrywał już nawet 6 do 12, jednak w porę potrafił się obudzić i przechylić w dogrywce szalę zwycięstwa  na swoją korzyść.

Zamknięcie meczu na Mirage’u było już dla MOUZ NXT zwykłą formalnością. Myszki nawet przez chwilę nie musiały martwić się o wynik. Zespół Polaków zaprezentował świetną grę po stronie atakującej, przez co HAVU było kompletnie bezradne w tym starciu.

Po dwóch spotkaniach w Pinnacle Fall Series 3 bilans drużyny Szejna i Siuhy’ego to 2-0. Aby awansować do play-offów turnieju MOUZ NXT, musi wygrać już tylko jedno spotkanie. Najbliższym przeciwnikiem Myszek będzie BLINK, które po chwilowym kryzysie odzyskuje formę z ostatnich miesięcy, a zwłaszcza rozgrywek ESEA Premier.

Wynik spotkania:

European Union MOUZ NXT 2:0 HAVU Finland

  • Nuke – 19:16
  • Mirage – 16:5