Wczorajszy dzień śmiało możemy zaliczyć do udanych. Reprezentanci Wisły All iN! Games Kraków oraz Anonymo Esports awansowali bowiem do fazy pucharowej Snow Sweet Snow 3!

Wszystko pod kontrolą 

Biała Gwiazda w decydującej rundzie systemu szwajcarskiego trafiła na EXTREMUM, które w zasadzie od samego początku roku zalicza mieszane wyniki. Najpierw obie formacje zmierzyły się na Duście2 wybranym przez ekipę Joakima „jkaem” Myrbostada. Wspomniana mapa w połowie numer jeden całkiem nieźle wyszła podopiecznym Aleksandara „kassad” Trifunovića, którzy w CT osiągnęli rezultat 9:6. Po zmianie stron nie mieli jednak nic do powiedzenia. Polacy kompletnie przejęli inicjatywę i ostatecznie wygrali 16:11. Następnie na swoim Trainie poszli za ciosem i bez żadnych problemów zwyciężyli 16:8. W efekcie cieszyli się ze slota w play-offach Snow Sweet Snow 3. 

Wymęczony, ale jest 

Zdecydowanie dłużej trwał pojedynek z udziałem Anonymo Esports Trident, który dla polskiej drużyny rozpoczął się wręcz tragicznie. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka byli bezsilni na Trainie, którego przegrali 6:16. Na szczęście później wzięli się w garść i triumfowali nad przeciwnikiem na Overpassie – 16:10. Doprowadzili więc do trzeciego starcia, które odbyło się na Inferno. Trzeba przyznać, że nikt na nim nie odpuszczał. Zespoły szły łeb w łeb, aż koniec końców Anonymo zamknęło mecz 16:14. Tym samym dołączyło do grona uczestników fazy pucharowej podanego wcześniej wydarzenia.

Dwa dni regeneracji 

Teraz nasi rodacy w końcu mają dwa dni, aby nieco odpocząć przed najważniejszymi spotkaniami w play-offach, które wystartują w poniedziałek.