Dzisiaj czekają nas aż trzy mecze z udziałem Polaków w ESEA MDL S34 Europe. Do akcji wkroczą reprezentanci x-kom AGO, Actiny PACT i morelz oraz crank grający pod banderą Demolition Crew.

Na początek o 16:00 będziemy obserwować Jastrzębie, które zmierzą się z Nordavind. Oba zespoły nie zagrały jeszcze ani jednego spotkania w podanych we wstępie rozgrywkach, zatem zapewne będzie im bardzo zależało, aby dobrze wejść w 34. edycję przedsionka ESL Pro League i wywalczyć trzy punkty. Kogo możemy nazwać faworytem? W zasadzie ciężko stwierdzić. Wydaje się, że w tym widowisku wszystko może się zdarzyć. AGO w nowym składzie zaliczało już dobre, jak i złe starcia. Miejmy nadzieję, że dziś zaprezentują niezłego CS-a i pokonają pierwszą przeszkodę na swojej drodze w MDL-u.

Następnie o 17:00 przejdziemy do zmagań między Unicorns of Love Actina PACT. Ostatnio Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka zaliczyli całkiem niezłe pojedynki w ESL Mistrzostwach Polski, a do tego wczoraj wygrali Esports RDY Cup, więc chyba powoli wracają do dobrej dyspozycji, którą stracili gdzieś w końcówce minionego sezonu ESEA MDL.

Dzień zakończymy oglądając na serwerze Demolition Crew ALTERNATE aTTaX o 18:00. Ci pierwsi mają już za sobą debiut w ESEA MDL S34 Europe, bowiem wczoraj podejmowali Nemige. Niestety formacji z naszymi rodakami na pokładzie nie udało się triumfować – przegrała wynikiem 13:16. Drudzy natomiast, tak jak wspomniane wyżej zespoły, dopiero zaczynają przygodę z tą rywalizacją.