Dzisiejszego popołudnia czekają na polskich kibiców aż cztery mecze z Polakami w roli głównej.

Dzisiejsze rozgrywki rozpoczniemy już o godzinie 15:00, gdy równocześnie będziemy mogli śledzić zmagania Aristocracy i Wisły All in! Games Kraków. Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa w ramach United Masters League zmierzy się dziś z fińskim składem HAVU, który wczoraj uległ sile x-kom AGO. Natomiast Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka podejmą rękawice graczy pro100 w meczu o awans w kwalifikacjach Qi Banja Luka – turnieju z pulą nagród wynoszącą $150.000.

Później na serwerze pojawi się drużyna Filipa „TUDSONA” Tudeva, która również walczyć będzie o awans do fazy pucharowej kwalifikacji Qi Banja Luka. Ich dzisiejszym rywalem będzie GODSENT, które niedawno wygrało turniej WePlay! Forge of Masters w Kijowie, co czyni ich zdecydowanym faworytem w dzisiejszym meczu.

Na koniec zobaczyć będziemy mogli zmagania Illuminar w United Masters League. Paweł „innocent” Mocek i spółka rozegrają swój pierwszy mecz na międzynarodowej arenie po powrocie z Atlanty. Ich dzisiejszym rywalem będzie Ancient, któremu w ostatnich tygodniach udawało się pokonać obecne GODSENT, czy pro100. Polacy będą musieli zagrać na naprawdę wysokim poziomie aby pokonać Szwedów.

Harmonogram: