Dzisiejszego popołudnia będziemy mogli obejrzeć kolejną porcją spotkań Polaków w 33. sezonie ESEA MDL Premier Division.

Wczoraj polskie ekipy tragicznie poradziły sobie w MDL-u, bo zarówno x-kom AGO jak i nowe Illuminar przegrało swoje wszystkie mecze. Dziś możemy być pewni jednego – jedna z nadwiślańskich drużyn odniesie sukces. Wszystko za sprawą bratobójczego pojedynku, który rozpocznie dzisiejszą serię meczów w MDL-u.

O godzinie 17:00 naprzeciw siebie staną reprezentanci Actina PACT oraz Illuminar Gaming. Z pewnością większość z Was doskonale wie, że skład Pawła „innocenta” Mocka zdecydował się na roszady kadrowe i posiadają obecnie aż trójkę nowych graczy. Wczorajszy występ w takim gronie nie przyniósł im zwycięstwa. Dziś zmierzą się z najlepszą polską drużyną w lidze, czyli Actiną PACT. Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego posiadają obecnie bilans 4 wygranych do 2 przegranych, co daje im ósme miejsce w tabeli.

Później do akcji wkroczą Jastrzębie, którym przyjdzie zmierzyć się z Japaleno oraz Teamem Spirit. Ekipa furlana dobrze weszła w 33. sezon MDL-a, wygrywając dwa z trzech spotkań. Jednak później pojawiły się kłopoty i obecnie x-kom AGO znajduje się na dnie tabeli z zaledwie sześcioma punktami. Jeżeli dziś przegrają kolejne dwa pojedynki, mogą mieć znikome szanse na awans do play-offów ligi. W międzyczasie zobaczymy jeszcze jeden występ Illuminar, którzy powalczą z Movistar Riders.

Harmonogram:

  • 17:00 – Poland Actina PACT vs Poland Illuminar
  • 18:00 – Poland x-kom AGO vs Sweden Japaleno
  • 19:00 – Poland Illuminar vs Spain Movistar Riders
  • 20:00 – Poland x-kom AGO vs Russian Federation Team Spirit