Dziś ponownie polskie drużyny czeka naprawdę wyczerpujący dzień, a nas sporo emocji. Najlepsze rodzime drużyny będą walczyć w internetowych rozgrywkach.

Przed nami naprawdę ciekawe środowe popołudnie. Jako pierwsze na wirtualnym polu bitwy pojawi się Aristocracy, które wystąpi w półfinale górnej drabinki LOOT.BET Season 4. Wczoraj w pierwszym półfinale nie poradzili sobie reprezentanci Actina PACT, którzy polegli w batalii na SMASH. TaZ i spółka podejmą dziś rękawicę Unique Team, a trzeba przyznać, że Rosjanie notują ostatnio dobre wyniki. Niestety nie można tego powiedzieć o Polakach, gdyż Arcy miewa bardzo mieszane wyniki. Być może wytłumaczeniem jest próbowanie nowych zagrać, bo należy pamiętać, że Aristocracy znajduje się obecnie na bootcampie poprzedzającym ich występ w ESL Pro League.

Następnie zobaczymy Illuminar i Virtus.pro walczących w drugim turnieju kwalifikacyjnym do United Masters League. Ekipa Mocka zmierzy się z Ancient, na które ostatnio polegli Virtusi, zaś Snax i spółka powalczą z wyżej wspomnianym SMASH. Obydwa mecze odbędą się w formacie best-of-one i jeszcze dziś dowiemy się, kto awansuje, a kto odpadnie z grupy A w tym turnieju eliminacyjnym.

Napięty grafik może mieć dziś Illuminar, gdyż w przypadku wygranej w poprzednim pojedynku, będą musieli pogodzić następne spotkania z meczem w ESEA MDL. Ich dzisiejszym rywalem będzie AVANGAR, czyli kazachski skład plasujący się na 5. miejscu rankingu HLTV. W tej samej lidze wystąpi również Actina PACT, które zagra z GamerLegion. Organizacja odkąd zrezygnowała z europejskiego składu i postawiła na w pełni szwedzką drużynę, notuje nieciekawe wyniki, lecz może być to problem zgrania nowych zawodników.

Harmonogram na dziś: