Bratobójcze pojedynki pomiędzy polskimi formacjami są szczególnie ciekawe dla rodzimych kibiców. Dziś zobaczymy kolejne derby w 33. sezonie ESEA MDL Premier Division.

Na otarcie łez po słabych występach Polaków w kwalifikacjach do europejskiego Minora, będziemy mogli uraczyć się grą naszych rodaków w 33. sezonie ESEA MDL Premier Division. Przed nami aż pięć spotkań, a w rolach głównych zobaczymy x-kom AGO, Wisłę All in! Games Kraków oraz Illuminar.

Dzień meczowy rozpoczniemy już o godzinie 16:00, a na serwerze pojawią się gracze Białej Gwiazdy, którzy podejmą walkę z Nordavind. Przypomnijmy, że Wisła dokończy ten sezon MDL-a z trzema stand-inami, czyli byalim, mouzem i ponczkiem. W tym momencie zespół jest w tragicznej sytuacji – na jedenaście rozegranych spotkań, wygrali zaledwie trzy. Daje im to trzecią najniższą pozycję w tabeli, a pod nimi znajdują się wyłącznie Illuminar oraz… ex-Virtus.pro, które wycofało się z rozgrywek.

Później zobaczymy wspomniane w tytule polskie derby, a dziś naprzeciw siebie staną x-kom AGO oraz Illuminar. Skład Pawła „innocenta” Mocka od czasu przeprowadzonych zmian kadrowych radzi sobie wręcz tragicznie. iHG jest ostatnią drużyną w tabeli i jak dotąd jedyną, która na swoim koncie ma tylko dwie wygrane. Z kolei Jastrzębie ostatnio odbiły się od dna i zaczęły ponownie rozwijać skrzydła. Obecnie Furlan i spółka są trzecią najlepszą drużyną w lidze i mogą pochwalić się sześcioma wygranymi z rzędu.

Później ponownie zobaczymy reprezentantów x-kom AGO oraz Wisły All in! Games Kraków. Oto jak prezentuje się dzisiejszy harmonogram:

  • 16:00 – Poland Wisła All in! vs Norway Nordavind
  • 17:00 – Poland x-kom AGO vs Poland Illuminar
  • 18:00 – Poland Wisła All in! vs Belarus Nemiga
  • 19:00 – Poland Wisła All in! vs Germany BIG

Wybrane spotkania będą transmitowane na kanale ESL Polska.