zamknij stream Stream

Plan na dziś: Dwa mecze EMERITOS BANDITOS; Wisła Kraków w MDL-u

11.02.2020 Michał Perkowski
Adela Sznajder | DreamHack

EMERITOS BANDITOS rozegra dziś kolejne dwa spotkania w ESEA Open, zaś kilka poziomów wyżej będziemy mogli zobaczyć Białą Gwiazdę kontynuującą przygodę w MDL-u.

eBanditos mimo dobrego startu w lidze, który zagwarantował im bilans trzech wygranych do jednej przegranej, ostatnio zaliczyli złą passę. Ostatnie dwa przegrane mecze sprawiły, że polski skład gwiazd plasuje się aż na 251. lokacie w lidze Open posiadając zarówno cztery zwycięstwa jak i cztery porażki. Jednak dziś izak i spółka będą mieli okazję znacząco polepszyć swoją sytuację, wszak wieczorem rozegrają aż dwa spotkania. Emeryci zmierzą się z Clan Quark i SuperLeagueG – obydwie formacje posiadają bilans 3/6.

Jednak wcześniej będziemy mogli obejrzeć rywalizację o kilka klas wyższą. Wisła All in! Games Kraków rozegra swój trzeci mecz w ESEA MDL Premier Division. Biała Gwiazda podejmie rękawicę Movistar Riders, które ubiegły sezon zakończyło na 7-8. pozycji. SZPERO i spółka póki co nie mogą mówić o udanym rozpoczęciu roku. Nie zabłysnęli ani w kwalifikacjach do FLASHPOINT, ani do europejskiego Minora. Jak dotąd jedynym sukcesem jest awans do fazy pucharowej turnieju LEGENDS.BET L33T Cup, gdzie do wygrania jest $20.000.

Harmonogram:

  • 18:00 – Poland Wisła All in! Games Kraków vs Spain Movistar Riders – transmisja
  • 20:00 – Poland EMERITOS BANDITOS vs Bosnia and Herzegovina Clan Quark
  • 22:00 – Poland EMERITOS BANDITOS vs France SuperLeagueG

Inne tego autora