Dzisiejszego popołudnia będziemy mogli obejrzeć w akcji Izako Boars oraz x-kom AGO. Obie drużyny rozgrywają kolejne spotkania w internetowych zawodach.

Izako Boars jest na bardzo dobrej drodze aby powrócić do ESEA MDL Premier Divsion, gdyż już dziś Dziki mogą zapewnić sobie awans do ostatecznego finału, gdzie wystąpią najlepsze cztery zespoły ESEA Advanced. Wszystkie z nich będą miały zapewniony udział w relegacjach, a najlepszy bezpośrednio awansuje do MDL-a. Podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego zmierzą się dzisiaj z duńskim Lyngby Vikings. Zespół ten w teorii nie powinien sprawić Polakom zbyt wiele problemów, a przez wielu nasi rodacy uważani są za faworytów.

Wcześniej przyjdzie nam obejrzeć mecz Jastrzębi, które rozegrają kolejny mecz w piątym sezonie LOOT.BET. Tym razem Polacy startują z pozycji tzw. underdoga, lecz fińska formacja powinna być w zasięgu umiejętności x-kom AGO. Jednak gdy ekipie Furlana powinie się noga, nie stanie się nic wielkiego. Jest to zaledwie druga runda systemu szwajcarskiego, a AGO wygrało swój pierwszy mecz, w którym grali z PACTEM.

Harmonogram: