Ekipa NEO i TaZa wystąpi dziś w zawodach Eden Arena Malta Vibes Cup 3 podejmując rękawicę HellRaisers. Łącznie w puli nagród znajduje się $50.000.

Honoris od czasu powstania nie pokazało jeszcze niczego spektakularnego. Obecnie posiadają zaledwie 26% wygranych spotkań i zajmują szóstą pozycję w regionalnym rankingu HLTV, posiadając pod sobą wyłącznie trzy ekipy. Dziś rozpoczynają przygodę w kolejnym turnieju, w którym mają realne szanse na sukces.

Honoris trafiło do grupy B wraz z HellRaisers, CR4ZY i AGF Esport. HR jest ich pierwszym przeciwnikiem i niestety Polaków nie można nazwać faworytem tego meczu. Rosyjska formacja w ostatnim czasie mierzyła się ze zdecydowanie bardziej wymagającymi przeciwnikami, z czego urwali mapę ALTERNATE aTTaX, pokonali Budapest Five, Syman Gaming czy AGF. Z kolei ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa w poprzedniej kolejce Eden Arena Malta Vibes udało się jedynie pokonać Endpoint, po czym przegrali z ATN aTTaX i nie udało im się powtórzyć sukcesu z Endpoint.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Jeszcze dziś, godzinę później, odbędzie się pojedynek zwycięzców, zaś o godzinie 19:00 będzie można zobaczyć mecz eliminacyjny. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na tym kanale.