Polski skład gwiazd rozegra dziś kolejne spotkanie w ramach ESEA Open, zaś AVEZ Esport oraz Wisła All in! znów zmierzą się ze sobą w turnieju Nine to Five.

EMERITOS BANDITOS jak dotąd radzi sobie zdecydowanie gorzej niż w poprzednim sezonie ESEA Open. Forma indywidualna graczy znacząco spadła, co widać po dotychczasowych wynikach. Ostatnio nie poradzili sobie z polskim składem XPG Invicta, któremu urwali wyłącznie siedem punktów. Warto jednak zaznaczyć, że mimo braku wypracowanej pozycji na polskiej scenie, młodziki spod banery XPG mają za sobą trochę doświadczenia, wyniesionego chociażby z projektu ARRMY. Dzisiaj eBanditos zmierzy się z FiveGuysUK o godzinie 21:00 – w momencie pisania artykułu nie wiadomo kto dziś pojawi się na serwerze za Pashę.

Natomiast równo o godzinie 12:00 na serwerze pojawią się reprezentanci AVEZ oraz Wisły All in! Games Kraków. Jest to trzeci raz w ciągu ostatnich trzech tygodni gdy te ekipy spotykają się na arenie międzynarodowej. Ostatnio dwa razy z rzędu zwycięsko z tego spotkania wychodzili podopieczni Mariusza „loorda” Cybulskiego, wszak do dzisiejszego meczu podchodzą z pozycji faworyta. Zwycięzca tego meczu awansuje do ćwierćfinału wydarzenia Nine to Five 4, w którym walka toczy się o $50.000

Harmonogram:

  • 12:00 – Poland AVEZ vs Poland Wisła All in! Games Kraków – transmisja
  • 21:00 – Poland EMERITOS BANDITOS vs United Kingdom FiveGuysUK