Plan na dziś: EMERITOS BANDITOS w akcji, Sprout walczy o mistrzostwo EPEC

04.06.2020 Michał Perkowski
Adela Sznajder | DreamHack

Fani EMERITOS BANDITOS będą mogli dziś po raz kolejny oglądać swoich ulubieńców, którzy pną się w tabeli ESEA Open. Oprócz tego zobaczymy Polaków walczących w „mistrzostwach europy”.

Polski skład gwiazd w trwającym 34. sezonie ESEA Open radzi sobie o wiele lepiej niż w poprzedniej edycji. Obecnie zespół, w którym gra m.in. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski posiada dziesięć wygranych i zaledwie dwie przegrane, dzięki czemu plasują się w najlepszej czterdziestce wszystkich zespołów. Podobny bilans (10-2) posiada chociażby profesjonalna drużyna z rodzimego podwórka CLEANTmix.

Dziś eBanditos zagra z The Wuhan Clan, które przegrało swoje ostatnie trzy pojedynki, tym samym Brytyjczycy znajdują się aż 240 pozycji niżej niż EMERITOS BANDITOS. Mecz  odbędzie się na mapie de_Mirage, którą w tym sezonie EB grało wyłącznie dwa razy. Cieszyć może fakt, że dwukrotnie odnieśli na niej zwycięstwo. Dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 21:30. Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Jednak zdecydowanie wcześniej, bo już o godzinie 18:00 zobaczymy w walce polski duet reprezentujący barwy Sprout. Michał „snatchie” Rudzki oraz Paweł „dycha” Dycha zapracowali na sukces zespołu w ESL European Championship, czyli turnieju gdzie walczą zespoły z tytułami mistrzowskimi swojego kraju. Sprout dziś zmierzy się z Heretics w finale best-of-five, lecz stawką będą wyłącznie punkty w rankingu ESL. Pojedynek rozpocznie się o 18:00 i będzie go można obejrzeć na tym kanale.

Inne tego autora