Dawniej u swojego boku, dziś naprzeciwko siebie. AVEZ zmierzy się dziś Honoris, co oznacza, że dawni kompani spod bandery Virtus.pro staną dziś naprzeciw siebie.

Eden Arena Malta Vibes turniej, który dostarcza nam sporej dawki emocji podczas gdy rozgrywki na najwyższym szczeblu zostały wstrzymane przez przerwę wakacyjną. Dziś na szczególnie emocjonujący pojedynek mogą liczyć polscy fani Counter-Strike'a, wszak na serwerze pojawią się reprezentanci AVEZ oraz Honoris. Z pewnością każdy będzie chciał obejrzeć ten pojedynek, za którym stoi kawał historii. Paweł „byali” Bieliński stanie naprzeciw swoim dawnym kolegom z Virtus.pro, czyli Wiktorowi „TaZowi” Wojtasowi oraz Filipowi „NEO” Kubskiemu. Jest to drugi taki mecz w ostatnim czasie, bo niecałe dwa tygodnie temu ekipy te spotkały się w poprzedniej edycji tego wydarzenia i po bardzo wyrównanej walce Ośmiornice wyszły z niej zwycięsko.

Jednak to nie wszystko co ma do zaoferowania dziś polska scena. Późnym popołudniem zobaczymy w akcji AGO Esports, które stanie w szranki ze Sprout w play-offach ESEA MDL Premier Division. Stawka tego pojedynku jest bardzo wysoka, wszak zwycięzcy awansują do wielkiego finału, a nagrodą główną oprócz $12.000 jest awans do kolejnego sezonu ESL Pro League. W dolnej drabince na przegranych czeka szwedzki skład Galaxy Racer.

Harmonogram na dziś:

  • 12:00 – Poland AVEZ vs Poland Honoris
  • 17:00 – Poland AGO vs Germany Sprout