Dziś nadarza się kolejna okazja do zobaczenia jak Polacy przygotowali się do otwarcia nowego sezonu. Na międzynarodowej arenie wystąpią gracze Aristocracy oraz Filip „TUDSON” Tudev z swoim m1x.

Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa rozpoczęła nowy sezon od zwycięstwa. W poniedziałek rozegrali swoje pierwsze spotkanie po dwóch tygodniach przerwy i odnieśli pierwszy tryumf. Ich przeciwnikiem była kazachska ekipa Se7en, która zdołała Polakom urwać jedną mapę. Dziś Arcy podejmie walkę z zespołem SMASH, czyli niedawno zakontraktowaną ekipą NoChance. TaZ i spółka na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy dwukrotnie pokonali drużynę złożoną przez Maikelelego, więc i dziś można spodziewać się wygranej Polaków.

Oprócz Aristocracy oglądać będziemy mogli wielonarodową sklejkę, w której występuje Filip „TUDSON” Tudev. Dziewiętnastolatek został doceniony przez wiele osób po swoim występie na ASUS ROG Join The Republic Challenge, gdzie grał w brytyjskim składzie wraz z HenrymG. Od tamtego czasu Tudev wciąż szuka zespołu na stałe, a pod koniec poprzedniego sezonu występował u boku Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego. Teraz jako jedyny Polak bierze udział w ECS Season 8 Europe Pinnacle Cup i ma szansę dołączyć do Virtus.pro w głównym wydarzeniu.

Harmonogram na dziś:

  • 12:30 – Poland Aristocracy vs European Union SMASH – transmisja
  • 18:00 – European Union m1x vs Sweden Jalapeno