Po wczorajszym udanym meczu Pawła „Dychy” Dychy w barwach Sprout, przyszedł czas na polskie ekipy. Dziś na serwerze pojawi się ARCY.

Wczoraj wystartowała faza pucharowa turnieju United Masters League, w którym do wygrania jest $90.000. W pierwszym ćwierćfinale zmierzyły się dwie niemieckie ekipy – BIG oraz Sprout, które od niedawna występuje z Pawłem „Dychą” Dychą. Dziś będziemy mogli oglądać występ ARCY.

Pierwszymi przeciwnikami Wojtasa i spółki w fazie pucharowej są reprezentanci Copenhagen Flames. Duński skład znajduje się trzy pozycje wyżej w rankingu HLTV niż ARCY, mimo że w ostatnich tygodniach sukcesywnie spadają coraz niżej. Nasi rodacy mierzyli się z tym zespołem zaledwie miesiąc temu podczas Qi Banja Luka i to właśnie ten mecz zadecydował o wyeliminowaniu Polaków z turnieju. ARCY grając jeszcze z MINISEM w składzie nie było w stanie pokonać CPH Flames, lecz dziś może być zupełnie inaczej.

Duńczycy nie mieli zbyt wiele okazji do grania oficjalnych spotkań w 2020 roku, w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych oponentów. ARCY mogło mierzyć się z takimi formacjami jak FaZe w zamkniętych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020. To może przemawiać na korzyść TaZa i spółki.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie go można obejrzeć na kanale ESPORT NOW na twitchu oraz na naszym Facebooku.