Polskie drużyny powoli rozpoczynają jesienno-zimowy sezon w Counter-Strike'u. Dziś będziemy mogli zobaczyć naszych rodaków w kolejnych internetowych rozgrywkach.

Powoli osiada pomajorowy kurz, a do gry wracają zespoły z niższego szczebla, a wśród nich nadwiślańskie ekipy. Wczoraj mogliśmy oglądać pierwsze zmagania w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Malmö, a dziś królować będą internetowe ligi.

Na pierwszy ogień prawdziwy rarytas dla polskich kibiców, gdyż zmierzą się ze sobą dwie drużyny z naszego kraju. W szranki staną reprezentanci Adwokacika oraz Actina PACT, a oznacza to, że Piotr „morelz” Taterka stanie naprzeciw swojej niedawnej ekipie. Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego już od jakiegoś czasu trenują z Szymonem „crityourface” Plutą oraz Krzyśkiem „goofym” Górskim, lecz w oficjalnych meczach wciąż widać braki w zgraniu.

Później zobaczymy kolejny mecz Illuminar w 32. sezonie ESEA MDL Premier Division. Paweł „innocent” Mocek i spółka w swoim debiucie w tej lidze nie poradzili sobie z francuskim Heretics, ulegając zaledwie trzema punktami. Dziś zmierzą się z uczestnikami berlińskiego Majora, czyli rosyjskim forZe, które odpadło w Fazie Pretendentów.

Harmonogram: