Wisła All in! Games Kraków otrzymała zaproszenie na Puchar NDE, dając sobie drugą szansę na zakwalifikowanie się na V4 Future Sports Festival 2021.

Zespół Grzegorza „SZPERO” Dziamałka otrzymał drugą szansę na zakwalifikowanie się do turnieju V4 Future Sports Festival 2021. Organizatorzy wydarzenia Puchar NDE zaprosili Wisłę All in! Games Kraków do rozgrywek, co czyni Białą Gwiazdą drugim zespołem potwierdzonym na tym wydarzeniu.

Wisła All in! okazała się najlepsza w polskich kwalifikacjach, zgarniając jedyny slot w International Cup, z którego cztery teamy awansują do głównego wydarzenia V4 Future Sports Festival 2021. Nie przeszkodziło im to w przyjęciu zaproszenia na Puchar NDE. Zawodnicy chcą zmaksymalizować swoje szanse na awans, więc w przypadku gdy w międzynarodowych rozgrywkach podwinie im się noga, będą mogli awansować grając jedynie z polskimi zespołami.

Na ten moment oprócz Wisły All in! Games Kraków zaproszeni zostali również gracze HONORIS. Drużyny zmierzą się ze sobą 8 października, a stawka będzie bardzo wysoka – oprócz 40.000 złotych w puli nagród pieniężnych, mistrzowie pojadą na V4 Future Sports Festival, gdzie do zgarnięcia będzie aż €300.000.

Narodowa Drużyna Esportu to projekt koordynowany przez organizację non-profit o nazwie Esports Association, który dotychczas skupiał się na rozwoju scen Tekkena 7 oraz Pro Evolution Soccer. Tym razem NDE zajmie się organizacją turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który odbędzie się 8 października na Stadionie Śląskim w Chorzowie.