Założyciel Izako Boars – Piotr 'izak' Skowyrski, już dziś skomentuje prestiżowy turniej cs_summit. Miejmy nadzieję, że podczas zawodów w Los Angeles nie zabraknie emocji.

Piotr 'izak' Skowyrski jest najbardziej rozpoznawalnym polskim komentatorem. Codziennie prowadzi różnego rodzaju transmisję na platformie Twitch, a oprócz tego wielokrotnie wspominał, że największą przyjemność sprawia mu właśnie komentowanie spotkań CS:GO na profesjonalnym poziomie. Ostatnim sprawdzianem dla Piotra były finały SL i-League Season 3, gdzie ostatecznie zwyciężyło FaZe, pokonując Astralis Wielkim Finale.

Dziś czekają nas kolejne emocje związane z CS:GO, które komentował będzie wyżej wspomniany Piotr 'izak' Skowyrski. Event odbędzie się w Las Vegas i potrwa przez najbliższe trzy dni. Zawodnicy powalczą na nim o pulę nagród w wysokości $150 000. Mamy nadzieję, że z komentarzem izaka przeżyjemy kolejny świetny turniej, zarówno pod względem widowiska, jak i organizacji. Wiemy, że osoby odpowiedzialne za cs_summit są bardziej znane w świecie Doty 2, ale liczymy, że fanów Counter Strike'a również nie zawiodą.

Terminarz spotkań pierwszego dnia cs_summit:

  • 18:30Brazil SK Gaming vs. France Team EnVyUs [Format meczu – BO3]
  • 21:30Sweden GODSENT vs. Kazakhstan Gambit [Format meczu – BO3]
  • 00:30United States OpTic vs. United States Cloud9 [Format meczu – BO3]
  • 03:30Sweden NiP vs. United States Team Liquid [Format meczu – BO3]

Zapraszamy na oficjalny kanał Twitch Piotra 'izak' Skowyrskiego. Już od 18:30 rozpoczną się prawdziwe emocje, a w pierwszym spotkaniu czeka nas starcie między Brazil SK Gaming France Team EnVyUs.