Najbardziej znany polski komentator CS:GO – Piotr „izak” Skowyrski, otrzymał wyjątkowy prezent w trakcie finału PGL Major Antwerp 2022.

Piotr „izak” Skowyrski niezaprzeczalnie jest najbardziej rozpoznawalnym komentatorem esportowym w Polsce. Od 2014 roku, gdy rozpoczynał swoją karierę w internecie, przeszedł bardzo długą drogę i obecnie jest uznawany za ikonę CS:GO w naszym kraju. Wiele osób przez ostatnie lata przeżywała piękne i smutne chwile oglądając poczynania zarówno „Złotej Piątki” w barwach Virtus.pro, czy innych polskich zespołów na arenie międzynarodowej. To właśnie na jego kanale transmitowane są kolejne Mistrzostwa Świata CS:GO – PGL Major Antwerp 2022, na którym Polacy po raz pierwszy od pięciu lat pojawili się w fazie pucharowej.

Za cały wkład w rozwój nie tylko sceny CS:GO, ale również całego esportu w Polsce, marka GAM3RS_X przygotowała dla niego niepowtarzalny prezent – personalizowaną, ręcznie malowaną katanę. Jej design jest inspirowany kolorystyką linią skinów The Empress, a na jej plecach znajdziemy przełomowe daty w karierze Piotra „izaka” Skowyrskiego. Na lewym rękawie znajduje się dziewięć gwiazd symbolizujących dziewięć skomentowanych Majorów przez Skowyrskiego.

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.