Podobnie jak rok temu, Piotr 'izak' Skowyrski najprawdopodobniej będzie tworzył drużynę na ASUS ROG i powalczy z nią o kolejny puchar na LAN-ie.

Piotr 'izak' Skowyrski na swoim profilu na Facebooku poinformował, że znowu odezwali się do niego organizatorzy ASUS ROG i zaproponowali, aby trzeci raz z rzędu został kapitanem zespołu, jaki stworzy z polskich zawodników. Jest to niesamowita szansa rozwoju dla młodych graczy, którzy zastanawiają się jak zaistnieć na scenie. W poprzedniej edycji ekipa Piotra przegrała w Wielkim Finale, a w pierwszym sezonie udało im się wrócić do kraju z pucharem oraz zwyciężyć wycieczkę na DreamHack Masters Las Vegas.

Przypominamy, że dzięki ASUS ROG, m.in. Daniel 'STOMP' Płomiński rozwinął bardzo swoją karierę. Najpierw trafił do stworzonej przez izaka organizacji – Izako Boars, następnie zrobił sobie przerwę od gry i teraz reprezentuje barwy x-kom team i idzie mu bardzo dobrze.

Jak na razie nie wiemy nic o kwalifikacjach do drużyny Team Izakooo. Z pewnością niebawem Piotr poinformuję o tym na swoim fanpage'u.