Debiut nowego składu 00Nation już za nami. Zespół za oceanu uległ 1 do 2 1WIN, lecz całe show skradł 17-letni Sentino „try” Rigal.

Na debiut 00Nation czekała cała brazylijska społeczność. Nowej drużynie coldzery, skompletowanej zresztą przez Brazylijczyka osobiście, w pierwszym meczu przyszło się zmierzyć z 1WIN. Były zawodnik takich drużyn, jak MIBR, FaZe czy Luminosity ponownie spotkał więc się na serwerze z flamie’em, z którym niegdyś rywalizował na scenie TIER1. Tym razem karty na serwerze rozdawała jednak młoda gwardia.

1WIN zdołało pokonać 2 do 1 00Nation. Kapitalny mecz zdołał rozegrać jednak try, który był najlepszym zawodnikiem na serwerze i po spotkaniu spotkał się z wieloma ciepłymi słowami na swój temat na Twitterze. Po stronie rosyjskiej formacji błszyczał natomiast TRAVIS. Zarówno flamie, jak i coldzera byli jednymi z najsłabszych graczy w tym pojedynku zaraz obok leo_drka.

Dziś przed 00Nation kolejny mecz w Pinnacle Winter Series 2. Rywalem zespołu coldzery będzie zdecydowanie niżej notowane od 1WIN LookingForOrg, które ostatnio zdołało jednak pokonać m.in. x-kom AGO.

Russian Federation 1WIN 2:1 00Nation Brazil

  • Mirage – 14:16
  • Dust2 – 16:12
  • Nuke – 19:16