Zawodnicy Wisły Kraków i AGO odrobili lekcje z wczoraj. Polskie formacje pewnie wygrały swoje drugie spotkanie na Pinnacle Cup IV i znacznie poprawiły swój bilans w rozgrywkach.

Wczorajszy dzień nie był zbyt szczęśliwy dla AGO oraz Wisły. Obie drużyny przegrały swoje inaugurujące spotkanie na Pinnacle Cup IV. Ekipa Goofyego po wyrównanym spotkaniu uległa Sinners, zaś Jastrzębie dosyć niespodziewanie MASONIC. Na całe szczęście jednak już dziś obejrzeliśmy znacznie lepiej grające zespoły znad Wisły.

Świetną formą w dzisiejszym meczu wykazała się Wisła Kraków. Zespół spod szyldu Białej Gwiazdy zdemolował amerykańskie Bad News Bears, pozwalając wygrać swoim przeciwnikom zaledwie 8 rund w ciągu dwóch map. Nieco większe problemy w swoim drugim pojedynku w Pinnacle Cup IV miało AGO. 4glory postawiło Polakom naprawdę trudne warunki, lecz i tak finalnie ekipie Furlana udało się domknąć mecz wynikiem 2 do 0.

  • Poland AGO 2:0 4glory Serbia
  • Poland Wisła Kraków 2:0 Bad News Bears United States

Po dzisiejszych spotkaniach zarówno AGO, jak i Wisła mogą pochwalić się w Pinnacle Cup IV identycznym bilansem. Polskie drużyny na ten moment mają na swoim koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co sprawia, że jutrzejszy mecz będzie istotnie ważny.