Team Finest w odświeżonym składzie zanotowało pierwszy sukces na swoim koncie – to wygrana w letnim turnieju ESEA Summer Cash. Ekipa phra zainkasowała 3 tysiące dolarów.

Europejski kolektyw przeszedł przez decydujące spotkania jak burza. Najpierw, w półfinale, pokonał 2:0 ex-Pompę. Była to drużyna baljsa, Demho i Grashoga, którzy byli wspierani przez dwóch graczy z Wielkiej Brytanii. Bardziej interesujący mecz miał miejsce w finale, gdzie Finest zagrało z mixem „Dolej Miodu”. Kto występował w tej ekipie? Otóż byli to KEi, SZPERO, mynio, nawrot i hades – trzeba przyznać, że bardzo ciekawe zestawienie.

Polski mix robił, co mógł, ale w finale odstawał od poukładanego przeciwnika. Najpierw phr i spółka wygrali na Nuke'u 16:11, mimo że był to pick „Dolej Miodu”. Na drugiej mapie zaś Finest triumfowało wynikiem 16:13, po udanym come-backu w drugiej połowie. Wójcik zakończył mecz z ratingiem 1.08 i dodatnim bilansem k/d. Tym samym europejski skład ma za sobą pierwszy sukces, mały, bo mały, ale zawsze to sukces. W obecnym sezonie ogórkowym nawet takie zwycięstwo jest godne zanotowania. Pytanie, jak drużyna będzie wyglądała w przyszłych tygodniach, kiedy to Europa wróci do gry na najwyższych obrotach.