Dziś wystartowały rozgrywki w grupie A podczas polskich kwalifikacji do Fantasyexpo Cupa. Członkowie Illuminar Gaming i Honoris mają już na koncie po jednym zwycięstwie.

Najpierw na serwerze pojawiło się Illuminar Gaming, które podjęło Pompa Team. Wspomniane formacje zmierzyły się ze sobą na Nuke'u, na którym zdecydowanie lepiej w połowie numer jeden odnalazła się ekipa Dominika „GruBy” Świderskiego występująca w CT. Wypracowała bowiem rezultat 11:4, który zapowiadał dość szybki koniec pojedynku, lecz… Pompa nie pozwoliła, aby to spotkanie tak krótko trwało. Dała z siebie wszystko będąc w obronie, dzięki czemu mocno zbliżyła się do przeciwnika, natomiast gdy nadszedł decydujący moment meczu – ponownie górą był bardziej doświadczony zespół, czyli iHG, które wygrało starcie – 16:13.

Następnie doszło do rywalizacji między Honoris AVEZ Esport. Faworytem w tej potyczce była oczywiście drużyna Filipa „NEO” Kubskiego, która z łatwością poradziła sobie z Ośmiornicami. Grając w ofensywie doprowadziła do wyniku 12:3, który po krótkiej przerwie gładko domknęła osiągając założony cel – zwycięstwo 16:3.

Teraz czekamy na kolejne widowiska w ramach eliminacji do Fantasyexpo Cupa.

  • 16:30 Poland Illuminar Gaming vs. Poland Honoris – mecz zwycięzców
  • 17:45 Poland Pompa Team vs. AVEZ Esport – mecz przegranych

Transmisja dostępna pod tym adresem.