Ruszył specjalny turniej dla weteranów – Kinguin Legends. Na start rozgrywek drużyna złożona przez Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego triumfowała nad ekipą Emila „HeatoN” Christensena.

  • Poland pashaBiceps Team 16:3 Sweden HeatoN Team

Formacja Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego zaliczyła bardzo dobre wejście w rywalizację na Mirage'u po stronie broniącej. Zgarnęła pistoletówkę, dzięki czemu w kolejnych dwóch rundach posiadała lepszy ekwipunek i bez problemów wyszła na prowadzenie 3:0. Na pierwszym fullu Emil „HeatoN” Christensen razem ze swoim składem zaskoczył, ale Polacy nie pozwolili mu pójść za ciosem. Szybko wrócili do dyktowania warunków na serwerze, czego efektem był jednostronny rezultat 14:1 przed zmianą ról.

Nasi rodacy po przejściu do gry w ofensywie dość sprawnie zamknęli mecz. Wszystko zakończyło się wynikiem 16:3, a najlepszym fragującym na serwerze był do niedawna jeszcze reprezentant MOUZ NXT – Hubert „szejn” Światły, który zdobył 20 eliminacji. Podobne statystyki osiągnął Paweł „byali” Bieliński, na którego koncie znalazło się 19 fragów.

Następne spotkanie z udziałem grona pashy odbędzie się jutro o godzinie 12:00. Jego drugim przeciwnikiem w Kinguin Legends będzie zespół Mikaila „Maikelele” Billa, w którym też nie zabraknie polskich akcentów, gdyż szwedzki weteran zaprosił do wspólnej gry m.in. Karola „rallen” Rodowicza i Mikołaja „mouz” Karolewskiego.