Start Polskiej Ligi Esportowej zbliża się wielkimi krokami. Tym samym Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski poinformował, że jego nowy skład wziął się do pracy!

Jeżeli ktoś wyłączył się ze świata esportu w ostatnich paru dniach, to przegapił naprawdę wiele. W końcu bowiem zapowiedziano rozpoczęcie odświeżonej Polskiej Ligi Esportowej, a przy okazji jej uczestników. Na liście drużyn znaleźli się między innymi reprezentanci Izako BoarsAVEZIlluminar Gaming i… kompletnie nowa ekipa, o której powstaniu krążyły plotki od kilku dni. Mowa o Liquid Biceps, w barwach którego do profesjonalnej gry wróci jedyny w swoim rodzaju – Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski!

>>> POZNALIŚMY SKŁAD LIQUID BICEPS<<<

Na ten moment nie wiemy, z kim przyjdzie Jarkowi tworzyć ten zespół, ale wiadomo, że będą to młode, mniej znane twarze, które mają motywację, aby rozwinąć skrzydła pod opieką weterana Counter Strike'a. Co ciekawe – w PLE dojdzie do rywalizacji wszystkich członków legendarnej dywizji Virtus.pro. Wiktor „TaZ” Wojtas i Filip „NEO” Kubski są przecież w Honoris, Paweł „byali” Bieliński gra w AVEZ Esport, Janusz „Snax” Pogorzelski jest częścią Illuminar Gaming, a pasha ma przed sobą projekt – LB. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko, którego start zaplanowany jest na 14. października.

Pozostało zatem niewiele czasu na przygotowania. Trzeba się brać do roboty i Liquid Biceps jest tego świadome. Wczoraj na Instagramie Jarząbkowskiego w relacji widniała pierwsza fotka ze wspólnego PCW. Można więc śmiało powiedzieć, że Jarek wrócił i rozpoczął szkolenie osób, z którymi chce zawalczyć o jak najlepsze rezultaty na polskim podwórku!