Dziś w ramach Snow Sweet Snow 2 – Regionals wystartowała grupa D. Właśnie dobiegły końca otwierające spotkania, w których zwycięstwo odnieśli reprezentanci x-kom AGO i Illuminar Gaming.

Do grupy D w Snow Sweet Snow 2 – Regionals trafili członkowie x-kom AGOStylDunowHonoris Illuminar Gaming. Na początek rozgrywek Jastrzębie podjęły ekipę Wiktora „TaZ” Wojtasa, a podopieczni Jędrzeja „bogdan” Rokity zmierzyli się z dobrze wszystkim znanym polskim mixem.

W potyczce między AGO HNRS nie byliśmy świadkami zbyt wielu emocji. Zmagania zostały bowiem w pełni zdominowane przez pierwszy z wymienionych zespołów. Grono Damiana „Furlan” Kisłowskiego najpierw zniszczyło rywala 16:6 na Mirage'u, a później 16:5 na Nuke'u.

W przypadku meczu Illuminar kontra StylDunow było nieco inaczej. Na Nuke'u formacje stoczyły naprawdę wyrównaną rywalizację, co potwierdza fakt, że dopiero w 30. rundzie dowiedzieliśmy się, która drużyna uda się na kilka minut przerwy z rezultatem 1:0. Było nią iHG, które w decydującym momencie wyprowadziło ostateczny cios w kierunku przeciwnika i w efekcie cieszyło się z wyniku 16:14. Kolejne starcie odbyło się na Trainie, na którym w połowie numer jeden karty rozdawali Dominik „GruBy” Świderski i spółka. Paczka Pawła „byali” Bielińskiego obudziła się dopiero w drugiej części, gdy broniła BS-ów. Spróbowała jeszcze wrócić z tragicznej sytuacji – 4:14, natomiast koniec końców i tak uznała wyższość Illuminar Gaming – 12:16.

Tym samym x-kom AGO iHG spotkają się na serwerze o 18:00 w pojedynku wygranych, a StylDunow o tej samej godzinie zawalczy przeciwko Honoris w zawodach eliminacyjnych. Transmisję pierwszego z wymienionych meczów znajdziecie pod tym adresem, a drugiego tutaj.