W ekipie stworzonej przez Robina „flusha” Rönnquista doszło do pierwszej zmiany. Projekt będzie kontynuowany bez Buğry „Calyx” Arkına na pokładzie.

Pierwsze doniesienia dotyczące nowego składu Robina „flusha” Rönnquisty, który był wcześniej związany z fnatic, otrzymaliśmy na początku 2021 roku. Wówczas Jarek „DeKay” Lewis na łamach DBLTAP zakomunikował, że weteran ze Szwecji planuje połączyć siły z Timothym „autimatic” Ta i Miikką „suNny” Kemppim.

Ostatecznie faktycznie doszło do założenia drużyny, w której znalazł się flusha oraz suNny. Trwało to natomiast dość długo – zapewne przez poszukiwanie organizacji, która chciałaby wesprzeć tę inicjatywę i najprawdopodobniej przez to autimatic zrezygnował z bycia częścią tego projektu i przeszedł na Valoranta, w którym działa pod banderą T1.

Klubu, którego barwy reprezentować będzie podany wyżej duet oraz reszta formacji dalej nie poznaliśmy. Od 12. kwietnia, czyli ogłoszenia członków dywizji doszło za to do jednej zmiany. Zespół podziękował za krótką współpracę Buğrze „Calyx” Arkınowi. Roszada nie jest jednak zaskoczeniem, ponieważ sam Robin przedstawiając piątkę na Twitterze informował, że nie wszystko jest przesądzone. 

Skład, który nosi roboczą nazwę GORILLAZ wygląda obecnie tak:

  • Finland Jere „⁠sergej⁠” Salo
  • Finland Miikka „⁠suNny⁠” Kemppi
  • Sweden Robin „⁠flusha⁠” Rönnquist
  • Lithuania Rokas „⁠EspiranTo⁠” Milasauskas