Tomasz „phr” Wójcik niedługo będzie mógł wrócić na scenę, bowiem jego porozumienie z VP dobiega końca. Poinformował o tym za pomocą swoich social mediów.

Wójcik przestał być częścią głównego składu rosyjskiej marki, gdy ta w grudniu ubiegłego roku oficjalnie ogłosiła zakontraktowanie formacji pochodzącej z Kazachstanu, której częścią są między innymi AdreN Jame. Nie oznaczało to jednak, że od razu nasz rodak będzie mógł zacząć szukać nowego domu. Musiał poczekać na zakończenie okresu porozumienia zawartego przez obie strony.

Jak dowiedzieliśmy się z wpisu polskiego zawodnika – koniec umowy zbliża się wielkimi krokami. Tomasz w poście nie tylko zawarł informacje o tym, że jest gotowy, aby ponownie wkroczyć do akcji, ale również dał jasno do zrozumienia, że może pełnić każdą rolę w zespole. Co ciekawe, oświadczenie zakończył pisząc, że nie wyklucza ofert spoza Polski. Jeżeli faktycznie phr zdecydowałby się opuścić rodzime podwórko, byłaby to pierwsza tego typu przygoda w jego karierze. Wcześniej reprezentował m.in. iNETKOXTV, AGOVirtus.pro.

Jeżeli chodzi o sukcesy osiągnięte do tej pory przez phromelo, to może się on pochwalić zwycięstwem takich wydarzeń, jak ESEA Global Challenge S26Play2Live Cryptomasters, Polska Liga Esportowa (dwukrotnie) i zdobyciem srebrnego medalu na China Top 2017 – ShenzhenESL Pro European Championship 2018WESG 2018 oraz V4 Future Sports Festival 2019.