Krótka historia Robin Hoodów, czyli ex-Virtus.pro dobiegła końca. Po odpadnięciu z zamkniętych kwalifikacji do FLASHPOINT zespół przestał istnieć.

Kiedy Virtus.pro ogłosiło zastąpienie polskiej paczki ekipą AdreNa, wszyscy zaczęliśmy się zastanawiać czy drużyna Snaxa będzie kontynuowała wspólną grę, czy może rozejdzie się w różne strony. Po pewnym czasie otrzymaliśmy odpowiedź – wszyscy poza MICHEM postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, proponując współpracę kamilowi, który nie zastanawiał się długo i przyjął propozycję od grona Vegiego.

Dość szybko jednak snatchie stwierdził, że nie chce być dalej członkiem tej formacji i woli odejść. Później podczas eliminacji do europejskiego Minora zauważono, że w składzie ex-VP brakuje kubena. Z kolei dziś podczas zamkniętych kwalifikacji do FLASHPOINT w spotkaniu z GamerLegion nie zagrał Snax. Oficjalnie nie wiadomo, dlaczego Janusz nie stawił się na pojedynek.

Chwilę po porażce ze szwedzką piątką, phr za pomocą swoich social mediów napisał post, z którego można wywnioskować, że Robin Hoodzi przestali istnieć. Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości dopytaliśmy Tomka, czy aby na pewno doszło do rozpadu i otrzymaliśmy jasną odpowiedź – tak.

  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Tomek „phr” Wójcik
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Kamil „kamil” Kamiński
  • Poland Paweł „byali” Bieliński