ENCE poznało swojego pierwszego przeciwnika w Fazie Legend. Zespół Polaków będzie miał szanse zrewanżować się FaZe za ostatnią porażkę w finale ESL Pro League.

Przed nami jeden dzień pierwszy pomiędzy zakończoną Fazą Pretendentów, a zbliżającą się Fazą Legend. W niej do gry przystąpią najwięksi, a więc m.in. NAVI, FaZe, Cloud9 czy Ninjas In Pyjamas. Już w pierwszym dniu drugiej rundy PGL Major Antwerp czekają nas niezapomniane emocji. Oprócz pojedynku FaZe z ENCE ekscytować będziemy mogli się również wieloma innymi szlagierami.

W swoim debiucie pod szyldem Cloud9 sh1ro i spółka zmierzą się ze swoimi rodakami z Outsiders. To nie jedyny mecz, któremu przypnąć możemy łatkę hitu. Równolegle toczyć będzie się pojedynek Ninjas In Pyjamas z Teamem Vitality. Godzinę później FaZe zmierzy się z ENCE, a następnie na serwerze pojawią się zawodnicy NAVI z G2. m0NESY ponownie będzie więc miał okazje stanąć naprzeciwko s1mple'owi.

Inne spotkania w Fazie Legend także zapowiadają się ciekawie. Brazylijscy fani oczekiwać będą meczu Imperial z BIG. Na brak szczęścia narzekać nie może natomiast Bad News Eagles, które na start drugiej rundy PGL Major Antwerp zmierzy się z Copenhagen Flames. FURIA skrzyżuje karabiny ze Spirit, zaś Heroic stawi czoło mizernie prezentującemu się Liquid.

  • 12:00 – Denmark Heroic vs Liquid United States
  • 12:00 – Denmark Copenhagen Flames vs Bad News Eagles
  • 13:15 – Russian Federation Cloud9 vs Outsiders Russian Federation
  • 13:15 – Sweden NIP vs Vitality France
  • 14:30 – European Union FaZe vs ENCE European Union
  • 15:45 –Russian Federation  NAVI vs G2 European Union
  • 15:45 – Germany BIG vs Imperial Brazil

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.