Vitality ogrywa Astralis na koniec pierwszego dnia PGL Major Antwerp. Duńczykom nie pomogła  nawet świetna postawa blameFa.

Dupreeh, Magisk, gla1ve oraz Xyp9x ponownie spotkali się na jednym serwerze. Chociaż przez lata czwórka Duńczyków wspólnie świętowała liczne sukcesy, tak w tym wypadku ze zwycięstwa mógł cieszyć się tylko jeden z duetów – ten reprezentujący barwy francuskiej organizacji.

To właśnie Magisk i dupreeh z uśmiechami na twarzy upuszczali serwer po meczu ze swoją byłą drużyną. Francusko-duński zespół wykazał się świetną grą po stronie broniącej, dzięki czemu w drugiej połowie w pełni zdominował ekipę gla1ve’a. Mimo dotkliwej porażki kapitalne spotkanie rozegrał blameF, które zakończył je z ratningiem 1,71. Lepszy od samego ZywOo.

  • Denmark Astralis 8:16 Vitality France – Mirage

Prawdziwy rollercoaster emocji przeżywali natomiast kibice MIBR. Mecz z 9z długo nie układał się po myśli Brazylijczyków, aczkolwiek ostatecznie reprezentanci Made In Brazil zdołali wyszarpać zwycięstwo z ekipą Lukena, zabezpieczając pierwszą wygraną w Antwerpii.

  • Brazil MIBR 16:14 9z Argentina – Overpass

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.