Obywie ekipy do tej pory zaliczyły dwie porażki, co oznacza, że przegrani dołączą do ekipy Tengri i będą musieli pożegnać się z turniejem i marzeniami o Majorze.

• Mapa de_Mirage – United States OpTic 10:16 Australia Renegades

Amerykanie po bardzo wyrównanym pojedynku na BS-ie A wygrali pistoletówkę. Renegades zdecydowało się zagrać dwie rundy nie kupując dosłownie nic, aby na pierwszym fullu posiadać komplet granatów i zestawów rozbrajających. Zaowocowało to dość łatwo zdobytym pierwszym punktem oraz szybkim doprowadzeniem do remisu. Jednak Australijczykom nie udało się wyjść na prowadzenie, ponieważ OpTic wygrało rundę force buy. Amerykanie tym samym zmusili swoich oponentów do zagrania eco na samych pistoletach. Renegades odpłaciło się pięknym za nadobne i w szeregach OpTic można było wyczuć narastający stres. Mimo wielu nieudanych prób Amerykanie wciąż próbowali atakować bombsite A. Ich upór nie przekładał się na wygrane rundy. Dopiero gdy mieli ostatnią okazję w pierwszej połowie, zdecydowali się na szybkie wejście, które zaskoczyło Renegades. Pierwsza połowa zakończyła się ostatecznie wynikiem 6:9.

Druga pistoletówka wpadła na konto Australijczyków. Kolejne dwa punkty zdobyli bez żadnego problemu. Nie mieli problemów z Amerykanami również na ich pierwszym fullu. OpTic nie było w stanie nawet zachować broni. Drużyna mixwella miała wiele problemów z obroną BS-ów. Pierwszy punkt zdobyli dopiero na wynik 7:14 dzięki temu, że tarik wyeliminował całą przeciwną drużynę. To jednak nie wystarczyło żeby powrócić do meczu. Przewaga wypracowana przez Renegades okazała się zbyt duża aby Amerykanie byli w stanie ją odrobić. Mimo jeszcze kilku zdobytych punktów to Australijczycy okazali się lepsi w tym spotkaniu. Przy wyniku 10:15 Renegades zdecydowało się na pauzę taktyczną, podczas której omówili plan na kolejną rundę. Doskonale wiedzieli co zrobić aby wygrać to spotkanie. Spotkanie zamknęli wynikiem 10:16

Jeżeli szukacie więcej informacji, to zajrzyjcie tutaj, a na transmisję zapraszamy oczywiście do Izaka!