Dzisiaj wszystko się rozstrzygnie! W czwartej rundzie pierwszym meczem o awans było spotkanie PENTA Sports kontra Vega Squadron. Wygranych zobaczymy na Majorze.

  1. European Union PENTA odrzuca Cache
  2. Russian Federation Vega Squadron odrzuca Cobblestone
  3. European Union PENTA odrzuca Nuke
  4. Russian Federation Vega Squadron odrzuca Overpass
  5. European Union PENTA odrzuca Inferno
  6. Russian Federation Vega Squadron odrzuca Mirage
  7. Pozostaje Train
  • Mapa de_Train – European Union PENTA Sports 16:8 Russian Federation Vega Squadron

PENTA Sports zaczęła od ataku na bombsite B, którego udało się przejąć i podłożyć bombę, lecz Rosjanom udało się go odbić. Na odpowiedź nie przyszło nam długo czekać, ponieważ drużyna innocenta powtórzyła to samo wejściem, tym razem na force buy'u. Dzięki temu to oni w kolejnej rundzie wyszli na prowadzenie. Rosjanie zdobyli kolejny punkt już na swoim pierwszym fullu, nie pozostawiając wiele pola do popisu swoim oponentom. Obydwie drużyny zaczęły wymieniać się punktami, a walka stała się jeszcze bardziej wyrównana. Podczas wyniku 5:4 zawodnicy PENTA zdecydowali się wziął pauzę taktyczną, aby na spokojnie obmyślić plan na kolejne ataki. Przyniosła ona zamierzone skutki, ponieważ drużyna innocenta zdobyła dwa punkty pod rząd, co poskutkowało przełamanymi finansami Vega Squadron. Było widać stres, który wkradł się w szeregi Rosjan. Coraz częściej decydowali się na skróty, a jR, kóry wczoraj błyszczał, dziś nie trafiał nawet najłatwiejszych strzałów. PENTA Sports odkąd wzięła pauzę nie przegrała ani jednej rundy, co zaowocowało wygraną pierwszą połową wynikiem 11:4.

Druga pistoletówka wpadła na konto PENTA Sports. Było bardzo blisko przegranej na force buy'u przeciwnika, lecz zehN i suNny uratowali sytuację. W kolejnej rundzie Vega nie zdecydowało zagrać się eco, a kupili lepsze pistolety i cały zestaw granatów. Zaatakowali bombsite A jednak nieskutecznie. To pogrążyło ekonomię Rosjan. Przy wyniku 14:4 nie mogli sobie pozwolić na zakup tych najlepszych karabinów oraz wszystkich granatów. Zespół innocenta pewnie wygrał zarówno tę rundę, lecz po przegraniu kolejnej to oni zaczęli mieć problemy z pieniędzmi. To podbudowało pewność siebie Rosjan. To właśnie oni teraz zaczęli rozdawać karty. Jednak PENTA Sports zaskoczyła przeciwników i zamknęła to spotkanie rundą eco.