Ninjas In Pyjams  poskromiło Cloud9 i już jutro może przypieczętować awans do play-offów PGL Major Antwerp. Odkuć po wcześniejszej porażce z Natus Vincere udało się również G2 Esports.

Ninjas In Pyjamas pokazało, że świetna gra  w starciu Vitality nie była spowodowana słabą postawą Pszczółek, a ich imponującą formą. Widać, że Szwedzi są świetnie przygotowani do turnieju i zamierzają bić się o najwyższą stawkę, czyli zwycięstwo.

W swoim drugim pojedynku w Antwerpii Ninjas In Pyjamas pokonało Cloud9. Możemy śmiało stwierdzić, że był to chyba najlepszy mecz tego dnia. Obie drużyny regularnie wymieniały się prowadzeniem, aczkolwiek ostatecznie to właśnie Szwedzi, jako pierwsi zdołali zdobyć szesnasty punkty.

  • Russian Federation Cloud9 14:16 Ninjas In Pyjamas Sweden – Inferno

Sporo strachu najedli się fani G2. Imperial postawiło ekipie NiKo bardzo trudne warunki i pomimo słabego startu długo dotrzymywało kroku Europejczykom. W pewnym momencie brazylijski Last Dance prowadził nawet 12 do 11, lecz właśnie wtenczas doszło do przebudzenia Samurajów, którzy następnie zapoczątkowali serię pięciu wygranych rund z rzędu.

  • Brazil Imperial 12:16 G2 European Union – Mirage

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.