Immortals okazało się być lepsze w starciu z Natus Vincere. Brazylijczycy pokonali enemy wynikiem 16:10 i tym samym mają już na koncie dwa zwycięstwa.

• Mapą spotkania został Overpass –  Natus Vincere 10:16 Brazil Immortals

Na`Vi rozpoczęło to starcie po stronie antyterrorystów. Zdecydowanie lepiej poradzili sobie w pistoletówce i następnych dwóch rundach, co dało im początkowe prowadzenie 3:0. Mądrze ustawiali się pod rywali, dlatego ciężko było skutecznie zaatakować BS, który był przez nich kryty. Dopiero na drugim fullu Immortals zagroziło enemy. Zaczęli dawać radę i w następnych starciach, także walczyli z Na`Vi jak równy z równym. Oddali w tym czasie jeden punkt dla rywali, ale nadrobili też trochę swoją stratę i tracili do s1mple'a i spółki już naprawdę niewiele – 5:6. Ostatecznie udało im się nawet wyjść na prowadzenie przed końcem pierwszej połowy. Na tablicy wyników pojawił się rezultat 9:6, który był dość korzystny dla Immortals.

Druga połowa zaczęła się od strasznie wyrównanej, bardzo ważnej dla obu zespołów rundy pistoletowej. Zwycięsko wyszła z niej formacja Natus Vincere, a wszystko za sprawą Guardiana, który wygrał w sytuacji 1v1. Za chwilę widzieliśmy już remis za sprawą dobrych wejść terrorystów. Po pierwszym starciu, w którym obie ekipy kupiły karabiny, Na`Vi nareszcie odzyskało prowadzenie. Nie cieszyli się z niego zbyt długo, gdyż Immortals bardzo szybko odpowiedziało grając eco – 10:10. Brazylijczycy od tamtego momentu nie oddali już inicjatywy. Do końca pięknie odbijali, bądź bronili BS-y i Natus Vincere było bezradne – 16:10. Warto też zaznaczyć, że indywidualnie znacznie lepiej się prezentowali, co można było zauważyć w rundach, gdzie mieliśmy wyrównaną sytuację, ale i tak zwycięsko wychodziło z niej Immortals.

Przypominamy o naszej podstronie, która jest poświęcona wydarzeniu PGL Major. Znajdziecie na niej najważniejsze informacje oraz możecie sprawdzać na bieżąco wyniki. Dodatkowo zapraszamy Was na polską transmisję, która odbywa się na kanale Piotra 'izaka' Skowyrskiego.