Szał radości wśród kosowskich kibiców, bowiem ich ulubieńcy właśnie zagwarantowali sobie miejsce w Fazie Legend PGL Major Antwerp.

W drugim meczu drużyn z bilansem 2-2 Bad News Eagles zmierzyło się MIBR. Możemy śmiało stwierdzić, że był to jeden z najbardziej ekscytujących spotkań, jak dotąd na turnieju. Przez trzy mapy byliśmy świadkami ciągłych zwrotów akcji, lecz to właśnie rigoN i spółka po zakończeniu tej serii mogli unieść ręce w geście triumfu.

Pierwotnie mecz układał się po myśli Bad News Eagles. Po pierwszej połowie na mapie de_nuke kosowski zespół prowadził wynikiem 11 do 4, aczkolwiek po stornie atakującej zdołał wygrać zaledwie dwie rundy, pozwalając Brazylijczykom dokonać imponującego comebacku. Drużyna juanflatroo odpowiedziała jednak szybko, pokonując z łatwością swoich rywali na Anciencie. Na mapie numer trzy – Vertigo karty ponownie rozdawali zawodnicy BNE, którzy triumfowali 16 do 10 i tym samym zagwarantowali sobie awans do Fazy Legend.

  • Bad News Eagles 2:1 MIBR

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.