2-0, 2-0, 0-2 – tak wygląda bilans duńskich drużyn na PGL Major Sztokholm. Do Copenhagen Flames właśnie dołączyło Heroic. TeSeS i spółka już jutro powalczą o awans do Fazy Legend Majora.

Po stronie broniącej Heroic wywalczyło sobie całkiem niezłą zaliczkę. Pierwszą połowę na Nuke’u Duńczycy kończyli, prowadząc 10 do 5. MOUZ, co prawda udało się wygrać drugą rundę pistoletową, ale zespół cadiaNa potrafił szybko odpowiedzieć, wygrywając force’a. Ostatecznie zespół prowadzony przez Xizta pokonał Myszki 16 do 11.

My swojej drużyny w Sztokholmie nie mamy, ale gdybyśmy mieli z pewnością chcielibyśmy, aby swoją grą dawało nam tyle emocji, co Hiszpanom Movistar Riders. Zespół mopoza jeszcze niedawno rywalizował w ESEA Advanced, a dziś rywalizuje jak równy z równy z innymi drużynami na PGL Major Sztokholm. W drugim dzisiejszym spotkaniu podopieczni bladE’a ulegli Virtus.pro, ale i tak po raz kolejny pokazali się z naprawdę dobrej strony. Mecz w genialnym stylu zakończył buster, który przy wyniku 15:12 wygrał 1vs3 i zapewnił Virtusom drugie zwycięstwo na turnieju.

Wyniki meczów:

  • Virtus.pro 16:12 Movistar Riders – Vertigo
  • Heroic 16:11 MOUZ – Nuke

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!