Mecz HellRaisers kontra TyLoo to mecz o utrzymanie się w turnieju. Przegrani żegnają się z marzeniami o Majorze w Krakowie, zaś wygrani będą musieli zagrać jeszcze jeden mecz.

Proces odrzucania map:

  1. China TyLoo odrzuca Train
  2. European Union HellRaisers odrzuca Mirage
  3. China TyLoo odrzuca Cobblestone
  4. European Union HellRaisers odrzuca Inferno
  5. China TyLoo odrzuca Cache
  6. European Union HellRaisers odrzuca  Nuke
  7. Pozostaje Overpass
  • Mapa de_Overpass – China TyLoo 11:16 European Union HellRaisers

Chińczycy zaczęli od wygranej pistoletówki oraz dwóch następnych rund na eco przeciwnika. HellRaisers odpowiedziało na pierwszym fullu zatrzymując szybkie wejście na BS-a B. TyLoo zmieniło plany w kolejnej rundzie i bardzo wolno zajęli bombsite A, co okazało się skuteczne. Zniszczyli ekonomię przeciwnika i powiększyli swoją przewagę punktową do wyniku 5:1. Wtedy HellRaisers przełamało złą passę i zaczęło wracać do spotkania. Niedługo później zobaczyliśmy remis 5:5, a następnie ekipa bondika wysunęła się na prowadzenie. Po tej fatalnej serii TyLoo zdobyło punkt dopiero na 6:7, czyli oddali swoim oponentom aż sześć rund z rzędu. Jednak była to jednorazowa wpadka HellRaisers, ponieważ do końca pierwszej połowy nie dali szans swoim oponentom na polepszenie wyniku. Przed zmianą stron zobaczyliśmy wynik 6:9 na niekorzyść Chińczyków.

Druga pistoletówka wpadła również na konto TyLoo, co pozwoliło im doprowadzić do remisu. Na pierwszym fullu HR odpowiedziało atakiem na bombsite B. Nie stracili ani jednego gracza, dzięki czemu bardzo mocno wzmocnili swoją ekonomię. Chińczycy nie mogli się odnaleźć po stronie antyterrorystów. Większość ataków sporządzonych przez zawodników HellRaisers było skuteczne. Często gracze TyLoo nie wiedziało jak się ustawić by obrócić wszystko na swoją korzyść. Bezowocne okazywały się takie zagrywki jak podsadzki czy skróty. Gdy HR decydowało się wejść na bombsite, po prostu rzucało granaty dymne i bez problemu eliminowało przeciwników broniących ten BS. Zamknięte tego meczu przez ekipę bondika było kwestią czasu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:16.