Imperial położyło kres forZe na PGL Major Antwerp. Brazylijski zespół skazywany przez wielu na straty, pokonał Rosjan i zagra w Fazie Legend.

Imperial zagra w Fazie Legend. Nie ma prawdopodobnie drużyny na tegorocznym Majorze, której gracze za całokształt kariery bardziej zasługiwali na miejsce w drugiej rundzie PGL Major Antwerp. Brazylijski Last Dance dowiódł, że potrafi radzić sobie w kryzysowych sytuacjach i zdołał wygrać swoje dwa ostatnie mecze w Fazie Pretendentów.

Dzisiejszego wieczoru Brazylijczycy nie pokonali Rosjan, oni ich zmiażdżyli. Na dwóch mapach FalleN i spółka oddali swoim przeciwnikom zaledwie 10 rund. W spotkaniu zespół zza oceanu wystrzegł się nawet najprostszych błędów, rozgrywając wręcz perfekcyjny mecz i zasłużenie awansując do Fazy Legend.

forZe to bezapelacyjnie największy przegrany Fazy Pretendentów. Po pierwszym dniu rozgrywek zespół ze Wschodu mógł pochwalić się bilansem 2-0, a tymczasem kończy rozgrywki z rezultatem 2-3, co eliminuje go z dalszej gry na PGL Major Antwerp.

Brazil Imperial 2:0 forZe Russian FederationWszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.