PENTA Sports wczoraj rzutem na taśmę wybroniła się w pojedynku z Vega Squadron. Dziś miała okazję na utrzymanie się w turnieju walcząc z FlipSid3 Tactics. Niestety nie udało im się jej wykorzystać.

Proces odrzucania map:

  1. European Union PENTA odrzuca Nuke
  2. European Union PENTA odrzuca Overpass
  3.  FlipSid3 odrzuca Cobblestone
  4.  FlipSid3 odrzuca Cache
  5.  FlipSid3 odrzuca Inferno
  6. European Union PENTA wybiera Train
  • Mapa de_Train – European Union PENTA Sports 13:16 FlipSid3 Tactics

PENTA Sports po heroicznej walce wygrała pistoletówkę. Przyczynił się do tego zehN i innocent, którzy łącznie mając dziewięć punktów życia wyeliminowali trzech oponentów i Paweł rozbroił bombę. FlipSid3 od pierwszego fulla zaczęło odrabiać straty i doprowadzili do remisu, lecz PENTA podczas rundy eco zatrzymała ich i nie dała wyjść na prowadzenie. To pozwoliło wzmocnić pozycję antyterrorystów i zgarnąć kolejne punkty. PENTA musiała omówić swoje błędy we wcześniejszych meczach, ponieważ obrona bombsite'ów w ich wykonaniu wyglądała fenomenalnie. Trzymali swoje pozycje, potrafili wyczuć swoich oponentów, a przykładem tego może być trzynasta runda, gdzie zehN po flashu od swojego kolegi złapał trzech przeciwników całkowicie oślepionych. Czwarty punkt FlipSid3 Tactics zdobyło dopiero na sam koniec pierwszej połowy, przez zespół naszego rodaka przed zmianą stron zaliczył wielką przewagę 11:4.

Druga pistoletówka również wpadła na konto PENTY, lecz dali się zaskoczyć swoim przeciwnikom podczas force'a. Ekipie markeloffa udało się odrobić trochę strat. PENTA wygrała swojego pierwszego fulla, lecz potem zaczęły się dla nich kłopoty. Zawodnicy FlipSid3 również dobrze czuli się broniąc bombsite'y. W momencie kiedy wygrali aż sześć punktów, ekipa innocenta zdecydowała się na pauzę taktyczną. Jednak nawet ona nie pomogła jej przeprowadzić skutecznego ataku. W końcu zawodnicy F3 zremisowali mimo, że B1ad3 był całkowicie nieobecny i w 27 rundzie posiadał wyłącznie pięć zabójstw. Ostatecznie PENTA przegrała ten mecz wynikiem 13:16.