Dwa mecze na Nuke'u i podwójne 16:13. Za nami kolejne spotkania PGL Major Stockholm 2021, a tabela pierwszej rundy niemalże znajduje się w finalnej formie.

BIG dla wielu było potencjalną drużyną do bilansu 3-0, stąd można uznać za zaskoczenie ich dzisiejszą formę przeciwko Entropiq. Zespoły spotkały się na mapie de_Nuke, a rosyjska formacja rozpoczęła grę po stronie broniącej. Zespół k1to dobrze wszedł w mecz, pokazał solidne przygotowanie w postaci perfekcyjnych granatów i dopracowanych taktyk. Gade czarował strzelecko, lecz dwóch jego kolegów, czyli tiziaN i tabseN zdecydowanie nie trafili z formą. Dwójka ta ostatecznie się obudziła broniąc BS-y i pozwoliła swojej ekipie domknąć mecz wynikiem 13:16.

Movistar Riders i Renegades również zmierzyli się na mapie de_Nuke. Hiszpańska formacja jako pierwsza atakowała obszary bombowe i mimo początkowych problemów, zdobyła łącznie aż dziewięć punktów. Australijczycy przez pierwsze pięć rund w drugiej połowie nie byli w stanie odpowiedzieć i to w zasadzie ułożyło dalszy przebieg meczu. Renegades zawzięcie walczyło o comeback, lecz ostatecznie musiało uznać wyższość przeciwników.

  • Russian Federation Entropiq 13:16 Germany BIG – Nuke
  • Spain Movistar Riders 16:13 Australia Renegades – Nuke

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!