Plan wykonany. Zespół Dychy i Hades rozprawił się z Bad News Eagles i wywalczył sobie awans do Fazy Legend PGL Major Antwerp.

ENCE może zacząć rozpracowywać rywali w Fazie Legend. Zespół dwójki Polaków po trzecim dniu rywalizacji w Antwerpii jest pewny awansu do drugiej rundy Major. To właśnie w niej do gry włączą się czołowe drużyny Counter-Strike'a globu, czyli m.in NAVI, FaZe, BIG czy Cloud9.

Hades i spółka zabezpieczyli awans do Fazy Legend PGL Major Antwerp, wygrywając wynikiem 2 do 0 z Bad News Eagles. Przed spotkaniem wiele osób wierzyło w to, że kosowski zespół jest w stanie nawiązać walkę z zawodnikami fińskiej formacji, lecz w rzeczywistości różnica klas w tym przypadku była widoczna gołym okiem.

  • ENCE 2:0 Bad News Eagles

Za burtą PGL Major Antwerp wylądowało natomiast Eternal Fire. Turecki super-team nie zdołał pokonać przeszkody w postaci MIBR i uległ reprezentantom Nowego Kontynentu wynikiem 2 do 0. Oznacza to, iż Brazylijczycy  staną jutro przed szansą awansu do Fazy Legend.

  • MIBR 2:0 Eternal Fire

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.