ENCE zdobywa drugie zwycięstwo w Fazie Legend na PGL Major Antwerp 2022. Zespół z dwoma Polakami w składzie już jutro może awansować do fazy pucharowej.

Mecz rozpoczął się od wygranej pistoletówki oraz dwóch kolejnych potyczek przez ENCE. Outsiders przyzwyczaiło nas do tracenia punktów we wczesnym etapie spotkania, więc po tym jak zdobyli wygraną w czwartej rundzie, nikogo nie zdziwiło jak rozpoczęli kolejne pasmo przegranych. Passa ta przedłużała się bardzo mocno, a Rosjanie nie mogli znaleźć przepisu na sukces, nawet po wykorzystaniu trzech przerw taktycznych w jednej połowie. Dopiero gdy na koncie ENCE wylądował dziesiąty punkt, Outsiders zdołało odbić się od dna. Ostatecznie przed zmianą stron na zegarze zobaczyliśmy 11:4.

YEKINDAR i spółka wygrali drugą pistoletówkę i spróbowali wykonać swój popisowych ruch, czyli wykonać comeback z beznadziejnego wyniku. Jednak tym razem ENCE zdołało opanować wracających przeciwników. Na konto Rosjan wpadły cztery rundy, a po tym zespół Dychy i hadesa zdołał domknąć spotkanie wynikiem 16:8.Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.